Учитељ наше школе представља Србију на такмичењу „Global Teacher Prize“

Учитељ наше школе , Драган Кувељић,  представља Србију на такмичењу за најбољег учитеља света које се зове „Global Teacher Prize“. Такмичење ће се одржати у Дубаију.

Учитељ има један посебан начин едуковања деце.Он децу учи да буду добри пријатељи,да логички размишљају, а не само да уче напамет.

Драган Кувељић је такође оснивач групе „Машта“ као и коаутор књига „Како стварати пријатну атмосферу за  учење“ и „101 одговор на 101 питање о томе шта сваки наставник треба да зна“.Његова група учествује на многим такмичењима и приредбама.

Учитељу желимо сву срећу на такмичењу у  Дубаију,  и очекујемо да ће се вратити као победник.

Новинарска секција