Општинско такмичење из физике

Бронзани Саид Капиџија!!!

Наставна година је завршена али признања за нашу школу и даље стижу. Једноставно, као да нема краја успесима наших ђака у школској 2018/19. години.

Таман кад смо помислили да смо подвукли
Василије Васиљевић- ђак генерације

Комисија састављена од одељењских старешина осмог разреда донела је одлуку да за ђака генерације прогласи Василија Васиљевића.

Василије је забележио дванаест одличних резултата из
Кошаркашице четврте у Србији

Наше младе кошаркашице су на Републичком такмичењу које је одржано у Караташу код Кладова освојиле четврто место.

Иако је ово огроман успех за нашу школу, остаје жал што се нису вратиле
Географи просечни на републичком такмичењу

У суботу, 25. маја, у Зрењанину је одржано Републичко такмичење из географије а наши представници Никола Баковић и Петар Вуловић нису забележили неке значајне резултате.

Никола
Кошаркашице на прве на Међуокружном такмичењу

Током претходних година, кошаркашице су нас навикле на успехе. Тако је и ове године - на Међуокружном такмичењу у Чачку, оне су убедљиво освојили прво место.

Великом
Одлични програмери

На државном такмичењу у програмирању које је одржано 19. маја у просторијама Рачунарске гимназије и Рачунарског факултета у Београду, наши такмичари су остварили одличне резултате.

До прошле године
Добар резултат у шаху

На републичком такмичењу у шаху које је одржано 18. и 19. маја у Пироту, наш млади шахиста Петар Вуловић остварио је сасвим солидан резултат.

У веома јакој конкуренцији, остварио је две победе,
На општинском такмичењу из фзике одржаном 10.02.2018. у ОШ „Свети Сава“, ученици наше школе освојили су запажен пласман.
Ученици 6. разреда Баковић Никола и Вуловић Петар освојили прво, а Ивезић Томислав друго место.
Ученик 7. разреда Васиљевић Василије освојио прво, а Мехонић Далида друго место.
Бронзани Саид Капиџија!!!

Таман кад смо помислили да смо подвукли