Општинско такмичење из физике

Распоред часова - млађи разреди

Драги ђаци, на слици испод, се налази распоред часова за сва одељења млађих разреда.

Распоред за млађе разредеПреузми
Распоред часова - старији разреди

Драги ђаци, на слици испод, се налази распоред часова за сва одељења старијих разреда.

Распоред часова старијих разреда Преузми
Е-НАСТАВА

Поштовани ученици,

због ванредних услова у којима се налазимо и у овој школској години, принуђени смо да поред наставе у школи, обезбедимо и наставу на даљину.

У циљу боље организације и једнообразног
Креативност првака

И у време док се настава одвија на даљину, креативност ученика наше школе је на завидном нивоу. Испод текста имате прилику да погледате радове ученика 1-1 на тему "Позориште сенки".

Аутори ових
Он-лајн пријава за посебна одељења гимназије

Важна вест за све ученике осмог разреда који желе да упишу рачунарски смер у гимназији или нешто слично.

Од данас па до 7. априла пријава за полагање пријемног испита за
Емитовање образовних садржаја

Емитовање посебно припремљених и адаптираних образовних садржаја за ученике основних школа приказиваће се на трећем програму РТС-а.

Распоред емитовања образовних садржаја можете погледати
Родитељима/законским заступницима ученика основних и средњих школа

Обавештење за родитеље/законске заступнике ученика основних и средњих школа можете преузети овде.
На општинском такмичењу из фзике одржаном 10.02.2018. у ОШ „Свети Сава“, ученици наше школе освојили су запажен пласман.
Ученици 6. разреда Баковић Никола и Вуловић Петар освојили прво, а Ивезић Томислав друго место.
Ученик 7. разреда Васиљевић Василије освојио прво, а Мехонић Далида друго место.
Распоред часова - млађи разреди

Распоред за млађе разредеПреузми