Историјски први тв дневник наше школе

Ова генерација ученика и наставника ОШ „Милосав Стиковић“ и буквално исписује историју школе. Наиме, за последње две године наша школа је добила нови сајт, свој јутјуб канал, новинарску секцију која уређује сајт и коначно, тв дневник.

Битно је напоменути да је све набројано резултат сопствене памети и рада и да школу није коштало ни динар. Идеје су потекле од ученика а наставници су били потребна техничка подршка у путу ка остварењу циља.

После неопходних припрема које су трајале неколико дана, јуче је снимљен и монтиран први дневник и угледаће „светло дана“ данас. Премијера је заказана за 20:00 на нашем јутјуб каналу

Захваљујемо се свим ученицима, наставницима и стручним сарадницима школе који су нам дали подршку у овом несвакидашњем подухвату и надамо се да смо испунили очекивања. Свакако ћемо се трудити да стално будемо још бољи и на понос својој школи.

Сви посетиоци сајта дневник могу погледати и касније у видео прилогу испод.