ЕлектРобот се пласирао на Светско првенство

После успешног државног такмичења у Крагујевцу на коме је екипа ЕлектРобота обезбедила пласман на регионални европски турнир у Словенији, јуче су стигле вести да је и на овом турниру остварила изузетан успех и пласирала се на светско првенство које ће за 7 дана бити одржано у Солуну.

Посебно желимо да истакнемо значај овог резултата јер се тим који представља нашу школу нашао међу три најбоља тима у Европи који су позвани на светско првенство у роботици.

Екипу чине ученици наше школе: Наталија Новковић, Ања Кијановић, Саид Капиџија и Давид Попадић, као и наш бивши ученик Никола Баковић и Невена Лаптошевић ученица ОШ „Вук Караџић“ из Прибоја. Ментори тима су наш колега, Мирољуб Бјелић, Марија Рековић и Аница Павловић.

Честитамо ученицима и менторима на изузетном успеху!