Е-НАСТАВА

Поштовани ученици,

због ванредних услова у којима се налазимо и у овој школској години, принуђени смо да поред наставе у школи, обезбедимо и наставу на даљину.

У циљу боље организације и једнообразног начина извођења он-лајн наставе за све ученике, одлучили смо да формирамо јединствен систем за е-учење и поставимо га на школски портал.

Сви наставни садржаји који су намењени ученицима који нису присуствовали часовима у школи биће постављени на нашој платформи за е-наставу, на следећем ЛИНКУ.

Уз напомену да је овај систем за е-учење плод сопственог знања и труда, надамо се да ћете и ви, у овој посебној ситуацији, пронаћи довољно мотива и жеље да стичете нова знања, вештине и умећа, те да ћете бити на понос својим родитељима и својим наставницима.

Срећно у новој школској години!