Школска слава – Свети Сава

Школска слава, Савиндан, традиционално ће се прославити у суботу, 27. јануара 2018. године.

Програм почиње у 11h.

Добродошли!

Софија Петрић на Државном такмичењу из програмирања

Ученица петог разреда наше школе, Софија Петрић, на Окружном такмичењу из информатике, освојила је прво место и пласирала се на Републичко такмичење, које ће бити одржано
Распоред часова - млађи разреди

Драги ђаци, на слици испод, се налази распоред часова за сва одељења млађих разреда.

Распоред за млађе разредеПреузми
Распоред часова - старији разреди

Драги ђаци, на слици испод, се налази распоред часова за сва одељења старијих разреда.

Распоред часова старијих разреда Преузми
Е-НАСТАВА

Поштовани ученици,

због ванредних услова у којима се налазимо и у овој школској години, принуђени смо да поред наставе у школи, обезбедимо и наставу на даљину.

У циљу боље организације и једнообразног

Софија Петрић на Државном такмичењу из програмирања