Школска слава – Свети Сава

Школска слава, Савиндан, традиционално ће се прославити у суботу, 27. јануара 2018. године.

Програм почиње у 11h.

Добродошли!

Креативност првака

И у време док се настава одвија на даљину, креативност ученика наше школе је на завидном нивоу. Испод текста имате прилику да погледате радове ученика 1-1 на тему "Позориште сенки".

Аутори ових
Он-лајн пријава за посебна одељења гимназије

Важна вест за све ученике осмог разреда који желе да упишу рачунарски смер у гимназији или нешто слично.

Од данас па до 7. априла пријава за полагање пријемног испита за
Емитовање образовних садржаја

Емитовање посебно припремљених и адаптираних образовних садржаја за ученике основних школа приказиваће се на трећем програму РТС-а.

Распоред емитовања образовних садржаја можете погледати
Родитељима/законским заступницима ученика основних и средњих школа

Обавештење за родитеље/законске заступнике ученика основних и средњих школа можете преузети овде.
Остваривање образовно – васпитног рада учењем на даљину

У циљу остваривања права детета на образовање, Министарство просвете, науке и технолошког развоја припремило је оперативни план за наставак рада школа у отежаним
Награђени ликовни радови ученика

Поводом Савиндана, школске славе, као и сваке године, одржан је ликовни конкурс за ученике наше школе.

Овде можете погледати награђене радове ученика млађих и старијих разреда.

Пласман на Европско првенство из роботике

На регионалном квалификационом такмичењу First Lego League које је одржано 11.01.2020. у Словенским Коњицама екипа ЕлектРобот коју сачињавају ученици из Прибоја и Пријепоља

Креативност првака

Аутори ових
Он-лајн пријава за посебна одељења гимназије

Од данас па до 7. априла пријава за полагање пријемног испита за
Емитовање образовних садржаја

Распоред емитовања образовних садржаја можете погледати
Родитељима/законским заступницима ученика основних и средњих школа

Остваривање образовно – васпитног рада учењем на даљину

Награђени ликовни радови ученика

Овде можете погледати награђене радове ученика млађих и старијих разреда.

Пласман на Европско првенство из роботике