Општинско такмичење из математике

Географи просечни на републичком такмичењу

У суботу, 25. маја, у Зрењанину је одржано Републичко такмичење из географије а наши представници Никола Баковић и Петар Вуловић нису забележили неке значајне резултате.

Никола
Кошаркашице на прве на Међуокружном такмичењу

Током претходних година, кошаркашице су нас навикле на успехе. Тако је и ове године - на Међуокружном такмичењу у Чачку, оне су убедљиво освојили прво место.

Великом
Одлични програмери

На државном такмичењу у програмирању које је одржано 19. маја у просторијама Рачунарске гимназије и Рачунарског факултета у Београду, наши такмичари су остварили одличне резултате.

До прошле године
Добар резултат у шаху

На републичком такмичењу у шаху које је одржано 18. и 19. маја у Пироту, наш млади шахиста Петар Вуловић остварио је сасвим солидан резултат.

У веома јакој конкуренцији, остварио је две победе,
Обавештење о распусту и промени смена

Обавештавамо ученике и наставно особље школе да ће следећи радни и наставни дан бити понедељак, 6. мај 2019. године, када ће бити извршена и промена смена.

Ученицима и запосленима
Емитован је и трећи дневник наше школе

Поштовани посетиоци нашег сајта и јутјуб канала,

због великих техничких проблема наш трећи школски дневник није емитован у петак као што је било планирано. Током викенда и данас
Маид Прељевић 4. у Србији у скоку у вис

Наши ученици не престају да нас одушевљавају својим наступима на такмичењима. После свих добрих резултата овог пролећа, на ред је дошао и Маид Прељевић са својим атлетским наступом
У суботу, 24.02.2018. године маша школа је била домаћин Општинског такмичења из математике.

Резултате такмичења можете преузети овде:

МАТЕМАТИКА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – ТРЕЋИ РАЗРЕД

МАТЕМАТИКА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – ЧЕТВРТИ РАЗРЕД