Бронзани Саид Капиџија!!!

Наставна година је завршена али признања за нашу школу и даље стижу. Једноставно, као да нема краја успесима наших ђака у школској 2018/19. години.

Таман кад смо помислили да смо подвукли црту испод свих освојених места на разним такмичењима у тек завршеној наставној години стигло је највеће признање – бронзана медаља.

Већ смо објавили да су нас млади програмери достојно представили на Државном такмичењу из информатике у Београду и објавили смо њихове освојене поене али нисмо знали да ће организатор такмичења, Друштво математичара Србије, Саиду Капиџији за постигнути резултат доделити трећу награду и бронзану медаљу.

Јуче је у школу стигла ова радосна вест и пријатно изненађење за све нас – Саид Капиџија се налази у самом врху српске програмерске сцене у категорији ученика петог и шестог разреда.

Честитамо Саиду и његовим менторима, Мирољубу Бјелићу и Лазару Коковићу, на овом невероватном успеху који је нашу школу уцртао на информатичку мапу Србије.